ZÁKAZKOVÉ STOLÁRSTVO

Interiérové dvere

Dvere podľa vašich predstáv

Interiérové dvere sú jedným z najvýraznejších prvkov zariadenia interiéru. Preto je výber interiérových dverí veľmi dôležitým rozhodnutím, ktoré výrazne ovplyvní finálny vzhľad vášho bývania. Vyrábame niekoľko typov dverí pre rôzne typy interiérov a dizajnových riešení.


Povrch a farba

Pri výrobe dverí a zárubní na mieru si môžete zvoliť nielen dizajn, ale aj povrchovú úpravu, farbu, dyhu, moridlo, typ zasklenia, či kovania dverí.

Kuchynské linky

Kvalita a praktickosť

Kuchyňa je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti, kde trávite väčšinu času. Kuchynské linky na mieru od nás sú vyrábané z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou. Potrpíme si na dizajne a praktickosti. Snažíme sa využiť každý priestor, ktorý by mohol zákazníkovi priniesť úžitok.


Široký výber materiálov a kovaní

Základným prvkom každej kuchyne je kuchynská linka, ktorú tvorí pracovná doska. Ďalšou súčasťou sú skrinky a je len na Vás, aké možnosti otvárania si zvolíte a aký materiál vyberiete. U nás si prídete na svoje pri výbere z veľkého množstva materiálov od renomovaných dodávateľov. Vodovodné batérie, kuchynské drezy a vstavané spotrebiče už dotvárajú výslednú podobu kuchyne. Kuchynskú linku pre vás nie len zameriame, navrhneme, vyrobíme, ale aj dovezieme a zmontujeme. Po prekonzultovaní a schválení návrhu sa pustíme do výroby a už onedlho sa budete tešiť z vašej novej kuchyne.

Nábytok

Sektorový nábytok na mieru

Vďaka modernej technológii a rokmi overenej praxe dokážeme vyrobiť sektorový nábytok na mieru, ako pracovné stoly, komody, postele, skrinky, police na stenu, vešiakové steny, vitríny a iné ďalšie kúsky nábytku v maximálnej kvalite. Výhodou nábytku na mieru je možnosť umiestnenia skríň aj do ťažko dostupného priestoru izby. Týmto sa vám naskytne vyššia variabilita úložného priestoru. Na výrobe si potrpíme, a preto dbáme na presnosť, vysokú kvalitu výrobku a v neposlednom rade na spokojnosť klienta.


Materiál a komponenty

Využívame rôzne moderné systémy otvárania dvierok, šuplíkov a vešiakov. Nábytok je možné farebne a materiálovo kombinovať. Širokú škálu rôznych vzoriek komponentov a použitého materiálu si vyberiete podľa vlastného vkusu. Pre dosiahnutie vysokého lesku a matu jednotlivých materiálov využívame MDF doskový materiál, pričom si môžete vybrať odtieň z celej palety RAL vzorkovníka.

Skrine a šatníky

Doslova na mieru

Využívajte svoj priestor v domácnosti efektívnejšie a prispôsobte nábytok Vášmu interiéru. Atypické rozmery pre vstavané skrine nie sú prekážkou. Všetky bariéry ako šikmý strop, výklenok a pod. využijeme. Najefektívnejšie ušetrený priestor pre vstavané skrine sú ich posuvné dvere. Výroba najrôznejších tvarov a veľkostí nie je problém.


Rozmanitosť materiálov a farieb

Využívame najmodernejšie technológie na dosiahnutie najlepšieho výsledku. Len na vás záleží ako bude vaša nová skriňa alebo šatník na mieru vyzerať. Pri spoločnom navrhovaní vizuálu máte k dispozícii rôzne katalógy a vzorkovníky, z ktorých si vyberiete typ použitého materiálu a komponentov.

Schody

Akýkoľvek tvar a veľkosť

Potrebujete schody minimálnych rozmerov alebo schody robustné, ktoré prepoja obytné poschodia? Máte náročné a nadštandardné požiadavky? Ani to pre nás nie je problém, pripravíme schody presne podľa Vašich predstáv. Vzhľadom na to, že schodisko je dôležitým interiérový prvkom, treba mu venovať dostatočnú pozornosť. Musí spĺňať niekoľko kritérií. Jedným z najdôležitejších je bezpečnosť a v neposlednom rade je vzhľad.


Od návrhu až po montáž

Na základe zhromaždených informácií vám pripravíme vypracovanie pôdorysu schodiska a to vždy s ohľadom na ergonomiu schodiska v súvislosti na jeho podchodnú výšku. Jednotlivé súčasti vyrobených schodov vám najprv privezieme a potom sa pustíme do montáže. Od samotného začiatku až po ukončenie realizácie prichádzate do styku len s nami a máte dohľad nad priebehom celej montáže schodísk.