SERVIS

POTREBUJÚ VAŠE OKNÁ A DVERE SERVIS?

Podmienkou dobrej kvality a správnej funkčnosti okien a dverí nie je len kvalitne odvedená výroba a montáž, ale aj následný servis a údržba. Ak vaše okná už nespĺňajú parametre kvality garantované pri výrobe alebo len máte pocit, že okno či dvere netesnia, nedoliehajú alebo vŕzgajú? Obráťte sa na nás s akýmkoľvek problémom

Poskytneme vám kvalitný servis drevených aj plastových okien a dverí, opravíme či vymeníme kovania a tesnenia, zabezpečíme výmenu bezpečnostných či izolačných skiel. Okná a dvere tiež správne nastavíme aby sme zaručili dokonalú funkčnosť.

Výmena tesnenia

Pri nesprávne doliehajúcich oknách sa môže po čase stať, že sa tesnenie zdeformuje. Taktiež môže byť netesnosť okien a dverí spôsobená poškodením tesnenia alebo jeho prirodzeným stárnutím. Tesnenie vám vymeníme a naimpregnujeme, čím predĺžime životnosť vašich okien a dverí.

 

Remmers Pflege Set

REMMERS PFLEGE SET

Remmers Pflege Set čistiaceho prostriedku a balzamu je určený na ochranu a ošetrenie natretých povrchov. Obsahuje 2 zložky - balzam a reiniger. Povrch ošetrený týmto balzamom získa opäť žiarivý lesk a náter bude dodatočne chránený pred poveternostnými vplysvmi. Pre dokonalé ošetrenie a dlhodobú životnosť náterov odporúčame aplikovať 1-2x do roka.

Vlastnosti

  • Pravidelné používanie predlžuje renovačné intervaly a životnosť povrchov
  • Dodatočná ochrana proti poveternostným vplyvom
  • Dobré nanášanie i na veľkých plochách